Auto dijelovi Aluminijski radijator za Mitsubishi PICKUP L200 2.5D 4D56 MT
Specifikacija proizvoda:
Broj dijela proizvođača | KJ - 14100 |
| Vrsta automobila | PICKUP L200 2.5D 4D56 |
| Veličina jezgre | PA 425 * 588 * 16/26/32 / 36mm |
| Veličina spremnika | 57/57 * 620 mm |
| Veličina kutije | 675 * 150 * 580 mm |
| Materijal jezgre | aluminijum |
| Materijal spremnika | plastika |
| Debljina | 16mm / 26mm / 32mm / 36mm |
| AT / MT | MT |
| OEM | MR281023 |
| garancija | Jedna godina |
| Funkcija | sprečavanje pregrijavanja motora automobila |
| Ambalaža | Neutral Packing / Foam Corner Protector / Blister pakiranje / Svaki poseban zahtjev zahtjev od vas. |
| dostava | 30 ~ 40 dana nakon potvrde narudžbe |
| Rok plaćanja | T / T, 30% depozita prije proizvodnje, stanje prije isporuke |
| Termin trgovine | FOB SHENZHEN Kina |
| MOQ | 30 kom |
| Uzorak | Naplaćuju uzorak naknadu i izraziti naknadu, ali će se vratiti natrag na dobiti narudžbe |
Proizvodni pogoni
Kao jedan od vodećih proizvođača automobilskih radijatora, uspostavili smo modernu radionicu. Kako bi zadovoljili sve veće zahtjeve, postaje obvezno usvojiti najnovije proizvodne metode u našoj proizvodnoj jedinici. Rasprostranjena po velikom području, naša proizvodna jedinica ima zadovoljavajući instalacijski kapacitet.
Osiguranje kvalitete
Ponosni smo što možemo konstatirati da je kvaliteta naša jača i da se u svim fazama proizvodnje uzima najveća pažnja kako bi se osigurala mogućnost da ne dođe do bilo kakvog nedostatka. Dobro definirana politika kvalitete u Nissimu usredotočena je na:
"Osigurati proizvode i usluge vrhunskih standarda kvalitete i učiniti ih dostupnim našim klijentima uz optimalne troškove."
"Nastojati ispuniti naše obveze prema našim klijentima u pružanju vrhunske kvalitete proizvoda stalnim poboljšanjem naših tehnoloških procesa, optimalnim iskorištavanjem raspoloživih resursa i pružanjem potrebne obuke zaposlenicima za postizanje učinkovitih rezultata"
Kinga Radijator za različite automobile
| TOYOTA | BENZ | BMW | VOLKSWANGEN | CHRYSLER |
| AUDI | FAW | DAEWOO | GMC | SUBARU |
| FORD | MAZDA | HONDA | LAND ROVER | MITSUBISHI |
| NISSAN | ISUZU | VOLVO | Hyundai | SUBARU |
......
R & D
Na temelju najnovijih istraživačkih i razvojnih aktivnosti usmjereni smo na pružanje najnaprednijeg raspona precizno obrađenih radijatora. Naši stručnjaci za istraživanje i tržišni analitičari prikupljaju znanja o prevladavajućem razvoju tržišta i inovacijama u tehnologiji. Nadalje, naši R & D osoblje su uvijek zainteresirani za pretraživanje najnovije tehnike i također provoditi različite eksperimente u potrazi za novim proizvodima i dizajnom razvoja.
Kontinuirano istraživanje i proučavanje uz redovite povratne informacije dobivene od klijenata omogućuju nam da osmislimo inovativnu paletu radijatora.
Kinga Auto Cool radijator za prodaju
| Marka automobila | KJ.NO: | Cartype | OEM |
| TOYOTA | KJ-12039 | CAMRY'03 MCV30 | 16,4 tisuća do 20,26 tisuća / 20270/20320 / 0A240 |
| TOYOTA | KJ-12103 | CELICA'87-89 / CARINA'83 | 16,4 tisuća do 74,07 tisuće |
| ISUZU | KJ-13009 | TROOPER'92-02 | 8943752755/8943752756 |
| MITSUBISHI | KJ-14030A | LANCER'03-06 | MR464612 |
| NISSAN | KJ-15009 | BLUEBIRD'93-98 U13 | 21460-0E200 / 0E600 / 1E400 |
| NISSAN | KJ-15018 | SUNNY'00 N16 / B15 / QG13 | 21410-4M400 / 4M407 |
| MAZDA | KJ-16019 | KIA SEPHIA'93 | OK201-15-200B |
| HONDA | KJ-17032 | ACCORD'97-00 CF4 | 19,01 tisuća-PDA-E01 19,01 tisuća-PCA-013/014 |
| HONDA | KJ-17091 | CRV'97-01 2.0L RD1 | 19,01 tisuća-P3F-901 |
| DAIHATSU | KJ-19019 | CHARADE'87-92 1.0L L3 | 16.400-87.767 |
| HYUNDAI | KJ-21071 | KIA SEPHIA'96 / CARENS'02 | OK2A2-15-200B / K2A2-15-200 |
| FORD | KJ-31063A | FORD EDGE 3.5 / 3.7L'07-13 FORD FLEX 3.5'09-13 | 7T4Z8005A / B |
| GMC | KJ-32027 | LUMINA'03 VT V8 | 92147802 |
| BENZ | KJ-40085 | W211 / E200 / E240 / E320 / E350'02 | 211 500 0102/1302 |
| OPEL | KJ-42011A | CAMBO / CORSA B'93-00 | 1300153 |
| BMW | KJ-44015 | 530/535/730 / 735'85-93 | 1723467 |
| PEUGEOT | KJ-50026 | PEUGEOT 407'04- / CITROEN C5'04- | 1330.J9 / 1330.V3 |
| RENAULT | KJ-51007 | CLIO / KANGOO 1.2'98-01 | 7700430784 |
| VOLKSWANGEN | KJ-52006 | BEETLE'98-01 | IC0121253A / C |
| CITROEN | KJ-53004 | CITROEN XANTIA 1.9D'93- | 1301.R5 |
| LAND ROVER | KJ-54011 | RANER ROVER SPORT'10-13 | LR015560 |
| FIAT | KJ-61011 | FIAT UNO'83- | 7556132/7556137/773940 |
| VOLVO | KJ-73005 | VOLVO 940'90-2.0I / 2.3I | 8601002/8603855 |
......
Dobra usluga nakon prodaje
Kinga proizvodi i razvija i prodaje timove mogu ponuditi brzu i visoku učinkovitost nakon prodaje
servis. Kingini proizvodi izvoze globalno tržište koje je odgovorno za kupce.
Kinga ima kompletan sustav za isporuku auto dijelova, koji može osigurati potrebe tvrtke
pribor za proizvode. Kinga ima velika skladišta za skladištenje široko korištenih proizvoda, što je dobro
poboljšanje vremena isporuke. Usput, možete nas kontaktirati u bilo koje vrijeme!
Kako bismo vam ponudili najbolju uslugu, molimo Vas da nam date sljedeće informacije:
1. Marka automobila
2. OEM / DPI broj dijelova
3. Količina narudžbe
4. Očekujte vrijeme isporuke
5. druge pojedinosti
Kontaktirajte nas
| Naziv tvrtke | Guangzhou Kinga Auto dijelovi industrija Proizvodnja Co, Ltd |
| Adresa tvornice | Guangcong Road br.18 Conghua ekonomski odjel područje |
| Odjel za izvoz Tel | 86 - 13710537051 |
| Faks | 86 - 20 - 87819013 |
| Poštanski broj | 510900 |
| Web stranica tvrtke | http://www.aluminiumcarradiators.com |
Kinga Informacije o tvrtki:
Proizvodi: Auto radijatori i kondenzatori i rezervni dijelovi
Broj zaposlenih: 450
Iskustvo: Više od 20 godina iskustva u izvozu
Tvornica Površina: 86.000 četvornih metara
Certifikacija: ISO9001: 2000 i TS14969.
Ako imate zahtjev, kontaktirajte nas. Mi može dostaviti najbolju cijenu s dobre kvalitete za vas!
Popularni tagovi: auto dijelovi aluminijski radijator za mitsubishi pickup l200 2.5d 4d56 mt, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
