Dobre cijene Auto radijator Ford Fiesta 04- Oem 4S6H8005DA
| Broj dela proizvođača | KJ-31026 |
| Vrsta automobila | Ford Fiesta 04- |
| Veličina kartona | 665x140x465mm |
| OEM NE. | 4S6H8005DA |
| Prijenos | MT |
| Debljina | 16 mm |
| Veličina jezgre | 500x358x16mm |
| Veličina spremnika | 33 / 33x363mm |
| Osnovni materijal | aluminijum |
| Materijal tenka | plastika |
Značajke proizvoda:
1. Koristite 100% novu PA66 + GF30 sirovinu kako biste plastični spremnik postigli, sjajnije i tvrdoće.
2. Omogućite više hlađenja od standardnih radijatora.
3. Jednostavna instalacija bez izmjena ugradnje.
4. Testirani pritisak i 1-godišnje ograničeno jamstvo kvalitete
5. Pakiranje: Jaka smeđa kartona s pjenom, pogodna za dug morski teret. Ili prema vašim zahtjevima
6. Ispitujemo svaki komad našeg proizvoda i poboljšavamo ukupne performanse vašeg motora.
Fountion
Zaštitite svoj automobil od pregrijavanja i vratite mu učinkovitost hlađenja ovim Direct Fit OE hladnjakom od Zamjene.
Napravljeni korištenjem visokokvalitetnih materijala za trajnost i dugotrajnu funkcionalnost.
Pakiranje
Neutralno pakiranje / zaštitni ugao pjene / pakiranje u blister / karton zaštitnik, dizajn ambalaže prema zahtjevima kupca.
predstavljanje firme
Mi smo Guangdong Kinga Auto dijelovi Industrija Proizvodnja Co, Ltd, specijalizirana za proizvodnju radijatora i izvoz za auto dijelove za mnoge automobile, japanski automobil, europski automobil i tako dalje.
Tvrtka za proizvodnju dijelova KINGA AUTO je profesionalni proizvođač radijatora koji ima dvije proizvodne linije za opremu od bakra i aluminija, s savršenim proizvodnim vještinama i upravljanjem. Imamo više od četrdeset talentiranih stručnjaka i inženjera. Godišnja proizvodnja doseže 500 000 komada. Danas se naši proizvodi dobro prodaju u cijelom svijetu.
Više modela vozila po vašem izboru
| OEM NE. | VRSTA AUTOMOBILA | DIO NE. |
| 16400-6A170 | IPSVM GAIA CXM10'97-01 | KJ-12027-PA26 |
| 16,4 tisuća do 15,51 hiljada | COROLL'92-97 AE100 | KJ-12151-PA16 |
| MR464612 | LANCER'03-06 | KJ-14030A-PA16 |
| 21400-WK200 | NISSAN CIVILIAN BUS 2009 | KJ-15344-PA32 |
| YS4Z8005AA | FOCUS'00-01 | KJ-31029-PA26 |
| 52028830AG | DODGE RAM 5.7 / 5.9L'02-08 | KJ-33052-PA26 |
| 21410-0016R | RENAULT FLUENCE 2.0'08- | KJ-51017-PA16 |
Ne ustručavajte se kontaktirati nas!
Popularni tagovi: auto radijator za ford fiesta 04-mt 4s6h8005da, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
