CAR RADIJATORA ZA GMC BUICK REGAL / STOLJEĆA 00 - 05 AT
Detalji radijatora
| Broj proizvođača | KJ-32016 |
| CarType | GMC BUICK REGAL / STOLJEĆA 00 - 05 AT |
| Veličina jezgre | 775 * 378 x 16 mm |
| Debljina jezgre | 16 mm |
| Veličina spremnika | 58/58 * 417 mm |
| DPI | 2516/2343 |
| Pakiranje | Neutralno pakiranje / zaštitna šupljina pjene / blister |
| warrantly | Jedna godina |
Uvjeti trgovanja
1. Uvjeti plaćanja: 30% depozita i salda prije pošiljke / uz BL kopiju
2. Ako je veća količina, puno bolja ponuda cijene.
3. Brza reakcija i vrijeme isporuke
4. Najbolja izvedba i visoka kvaliteta
O nama
Kinga je prvi put osnovana kao trgovačko poduzeće za auto dijelove uključujući radijator i kondenzator u 1993, a zatim sagradio
Tvornica u 2003. Od tada KINGA je fokusiranje na razvoj i proizvodnju auto radijator i
kondenzator za 14 godina.
Sada naš kapacitet dizajna Auto radijator: 100.000 kom / godišnje Vodeni tank: 500.000 seta / godišnje, slijedite
s: orijentiranog na izvoz i kombinacijom pozicije na domaćem tržištu, uspostavili smo potpune distribucijske kanale kako bismo ih zadržali
dobra suradnja sa svim kupcima. Mi inzistiramo na "napraviti najbolje proizvode s najboljim naporima" načelo i slijediti "visoka
kvaliteta s najboljom cijenom "za usluge svim kupcima. Do sada su naši proizvodi prodani u mnogim zemljama
u cijelom svijetu.

Popularni tagovi: auto radijatori za gmc buick regal / stoljeća 00 - 05 at, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
