ALUMINIJI RADIJATORA ZA HYUNDAI SANTA FE 10 - 12 MT KIA SORENTO 11 - 12 MT
Stavka Uvod
| Broj proizvođača | KJ- 21166 |
| Vrsta automobila | HYUNDAI SONATA 2011 - MT |
| Veličina jezgre | PA 635 * 478 * 16/26 mm |
| Veličina spremnika | 46,5 / 46,5 * 490 mm |
| Prijenos | MT |
| Veličina kartona | 830 x 165 x 580 mm |
| Materijal | Aluminijska jezgra, Plastični spremnik |
| Pakiranje | Kao zahtjev kupaca |
| Boja | Srebro |
| Naziv robne marke | HYUNDAI |
| warrantly | 12 mjeseci |
Konkurentska prednost
1. Imamo pet radionica, uključujući injekciju plastike, metalne prešanje, razvoj plijesni, montaža i kontrola kvalitete, što nam donosi dobre rokove i dobru cijenu. Najbolje je da sami možemo kontrolirati kvalitetu materijala.
2. Isporučujemo visoko kvalitetan proizvod s jednom godišnjom garancijom bez oštećenja čovjeka, možemo zamijeniti proizvod štete ili vratiti novac.
3. Imamo R & D tim s više od 35 inženjera, kako bi se zadovoljile potrebe novih proizvoda. U međuvremenu ćemo povremeno izdavati nove artikle i prilagoditi proizvode OEM kvalitetu
4. Naša tvornica je osnovana 2003, imamo certifikate: ISO / TS16949, ISO9001: 2008 ,.
5. Za neke vruće prodajne proizvode, imamo zalihe u našem skladištu, možemo dostaviti uzorke ili malu narudžbu u kratkom vremenu.
6. Imamo profesionalni prodajni tim s dobrim iskusnim za prekomorska tržišta, nude dobre proizvode za vaše tržište.
7. Probni nalog prihvaća se s malom količinom.

Popularni tagovi: aluminijski radijatori za hyundai santa fe 10 - 12 mt kia sorento 11 - 12 mt, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
