MAZDA 323 Ⅱ (BD) 81 - 85 M MAZDA 323 Ⅲ (BF) 86 - 88 MT AUTO RADIJATORA
Specifikacija proizvoda
| Broj proizvođača | KJ- 16130 |
| Vrsta automobila | MAZDA 323 Ⅱ (BD) 81 - 85 M MAZDA 323 Ⅲ (BF) 86 - 88 MT AUTO RADIJATORA |
| Veličina kartona | 520x110x515 mm |
| Zavarivanje | Aluminijsko lemljenje |
| Prijenos | MT |
| Debljina | 16/26 mm |
| Veličina jezgre | 350 * 438 * 16/26 mm |
| Veličina spremnika | 50 / 50x466 mm |
| Temeljni materijal | aluminijum |
| Materijal spremnika | plastika |
O Kingi
Guangzhou KINGA Auto dijelovi industrije proizvodnje co., LTD .. je istraživanje i razvoj, proizvodnja i prodaja u jednoj od specijaliziranih automobilskih radijator tvrtke, koja proizvodi radijatori, kondenzatori, auto tankovi, isparivača proizvoda. I ima kompletan i znanstveni sustav upravljanja kvalitetom.
Naša tvrtka je osnovana već dugi niz godina, od sirovina do pregleda tvornice do gotovog proizvoda, svaki je proces stroga procjena, tvrtka ima najnapredniji tim za istraživanje i razvoj, dizajn, proizvodnju i upravljanje. Mi ćemo biti najkvalitetniji proizvodi, najiskreniji servis, najudobnije cijene vratiti svim kupcima najbolje kvalitete proizvoda.
OBAVIJEST
1. Usporedite svoj radijator na donju sliku.
2. Isperite cijeli sustav hlađenja vozila.
3. Radijator ne smije doticati s nekim kiselinama, alkalijama ili drugim korozivnim svojstvima.
Popularni tagovi: mazda 323 ⅱ (bd) 81 - 85 m mazda 323 ⅲ (bf) 86 - 88 mt auto radijatori, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
