MITSUBISHI LANCER 09 - U RADIJATORIMA
Specifikacija proizvoda
| Prijava za kartir | MITSUBISHI LANCER 09 - AT |
| Temeljni materijal | aluminijum |
| Materijal spremnika | plastika |
| Postupak | Tvrdo lemljenje |
| Vrsta jezgre radijatora | Tube-fin |
| Materijal | Aluminijska jezgra / plastični spremnik |
| Veličina jezgre | PA 390 * 688 * 16/26 mm |
| Debljina | 16/26 mm |
| Veličina spremnika | 47/47 * 713 mm |
| Veličina kartona | 750 x 100 x 535 mm |
| HS kod | 8708911000 |
| Uvjeti cijena | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Uvjeti plaćanja | TT 30% depozit, 70% u odnosu na B / L primjerak |
| garancija | 12 mjeseci |
| Vrsta paketa | EPE prostirke unutar, vakuumska ambalaža, Bubble bags, others |
| Izvozna tržišta | Globalno |
Auto radijatori
Radijatori su izmjenjivači topline koji se koriste za prijenos toplinske energije iz jednog medija na drugi u svrhu hlađenja i grijanja. Većina radijatora konstruirana je za rad u automobilima.
Naša tvrtka može pružiti puni spremnik vode za mnoge marke automobila, kao što su Bens, MITSUBISHI, Honda, Toyota, Suzuki, i tako dalje, visoka kvaliteta je naša obveza.
Zašto nas odabrati?
Kao vodeća tvrtka za auto dijelove, imamo puno dijelova za Njemačku i japanske marke, uključujući radijatore, kondenzatore, grijač, intercool i druge pribor .. itd., Surađujemo s dobrim dobavljačima u Kini, koji mogu dostaviti proizvode visoke kvalitete za naše klijente, uzorci su dostupni.

Popularni tagovi: mitsubishi lancer 09 - kod radijatora, proizvođača, veleprodaje, kvalitete
