RADIJATORI ZA TOYOTA HILUX PICKUP MT
Stavka Uvod
| Broj proizvođača | KJ- 12414 |
| Vrsta automobila | TOYOTA HILUX PICKUP MT |
| Veličina jezgre | 450 * 528 * 26/32/36 mm |
| Debljina jezgre | 26/32/36 mm |
| Prijenos | MT |
| Veličina spremnika | 54,5 / 54,5 * 545 mm |
| Materijal | Aluminijska jezgra, Plastični spremnik |
| Pakiranje | Kao zahtjev kupaca |
| Boja | Srebro |
| Naziv robne marke | TOYOTA |
| warrantly | 12 mjeseci |
KINGA RADIJATOR, NUDI LI LIJEPAN POGLED!
Razlog za odabir
(1) Profesionalna tvornica: specijalizirana za proizvodnju sustava prijenosa topline preko 14 godina.
(2) Radni tim: Više od 400 radnika, uključujući profesionalni tehnički tim.
(3) Široka upotreba: Više od 5000 vrsta proizvoda, koje se izvoze diljem svijeta.
(4) Rapid Response: Mi ćemo odgovoriti u roku od 24 sata nakon što primimo vaše pismo.
(5) Učinkovita usluga: konkurentna cijena s najboljom kvalitetom i izvrsnom reputacijom.
Naša služba
1.One-stop rješenje svih rezervnih dijelova za TOYOTA
2. "Customer-oriented" je naša služba.
Uvijek se trudimo pružiti brzu i prikladnu uslugu.
3. Dobra kvaliteta dijelova i konkurentne cijene
4. Stručni postupci reda.
A. Svi dijelovi bit će provjereni od strane našeg tvornice.
B. Svi će dijelovi biti prepakirani visokim standardnim izvozom, svaki će dijelovi imati zaseban paket i identifikacijsku naljepnicu s bar kodom.
C. Možete izravno koristiti naše dijelove za zalihe i preprodaju.

Popularni tagovi: radijatori za toyota hilux pickup mt, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
