Kondenzator izmjenične struje za HYUNDAI H-1 97606-4H200
Osnovne informacije
| Pojedinosti kondenzatora: | |
| OEM br. | 976064H200 |
| Opis | Kondenzator |
| Pogodan model | Za Hyundai H-1 2.4L |
Materijal | aluminijum |
| Veličina jezgre | 725x388x16mm |
| Veličina lijevog spremnika | Promjer 20 * 420mm |
| Prava veličina spremnika | Promjer 20 * 420mm |
| Veličina kartona | 925 * 155 * 525mm |
| Hladni Sype | Zrak se hladi |
| Pakiranje | Pakiranje: Neutralno pakiranje / Pjenasti kutni zaštitnik / Blister pakiranje / Kartonski štitnik |
| Paket izgleda | Može li dizajn po mjeri ili pakiranje naše tvorničke marke |
Prednosti KINGA
1. Originalna / OEM kvaliteta i konkurentna cijena.
2. Profesionalni radni tim i brza usluga.
3. Snažan i standardni paket.
4. Brza i sigurna dostava.
5. Dugo izvozno iskustvo na Bliskom istoku, Sjevernoj Europi, Jugoistočnoj Aziji, Sjevernoj Americi, Africi, Brazilu.
6. Obrišite detalje fotografije ono što vidite je ono što vidite.
7. Sposobnost razvijanja i proizvodnje prema tehničkim specifikacijama kupca.
O KINGI
Tvrtka KINGA AUTO PARTS INDUSTRIAL CO osnovana je 2003. godine. Profesionalni je proizvođač koji se posebno bavi istraživanjem, razvojem, proizvodnjom i globalnom trgovinom auto radijatora, kondenzatora, međuhladnjaka, grijača i ostalih auto dijelova sustava prijenosa topline. KINGA su stekla certifikat ISO / TS 16949; 2009. KINGA su mnogo sposobni u istraživanju proizvoda i razvoju i tehničkim inovacijama. Danas KINGA kupcima nudi preko 5000 vrsta visokokvalitetnih proizvoda koji se mogu široko koristiti u više od 30 vrsta poznatih svjetskih marki automobila. Našu robu smo izveli u preko 80 zemalja, uključujući Sjevernu Ameriku, Latinsku Ameriku, Aziju, Europu, Afriku, Bliski Istok, itd.

Plaćanje i otprema
1.Cijeni izraz: tvornička isporuka, FOB
2. Prihvatite kvote i terminale / za T / T, 30% depozita, stanje prije otpreme.
3.Delite proizvod nakon plaćanja platnog prometa.
4. Vrijeme isporuke: 30 dana do 40 dana nakon što primimo vašu narudžbu.
5.1 godina jamstva protiv proizvodnog defekta!

KONTAKTIRAJTE NAS SADA!
Popularni tagovi: izmjenični kondenzator za hyundai h-1 97606-4h200, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
