AR KONDENZER ZA MITSUBISHI OUTLANDER 2003 MR958462
| Postupak | Tvrdo lemljenje |
| Vrsta jezgre radijatora | Tube-fin |
| Materijal | Aluminijska jezgra / plastični spremnik |
| Veličina jezgre | 713 * 368 * 16 mm |
| Debljina | 16mm |
| Veličina kartona | 855 * 105 * 475mm |
| OEM NE | MR958462 |
| Uvjeti cijena | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Uvjeti plaćanja | TT 30% depozit, 70% protiv B / L kopije |
| garancija | 12 mjeseci |
| Vrsta paketa | Tepisi EPE iznutra, blister pakiranje, vrećice za mjehuriće i druge |
| Izvozna tržišta | Globalno |
O KINGI:
1.KINGA je gotovo najveća tvornica radijatora i kondenzatora u Južnoj Kini
koji je isporučio robu preko cijelog robnog skladišta više od 20 godina.
2. KINGA ima radionicu za hladnjak / kondenzator / kalup / probijanje ploče / ubrizgavanje spremnika
Na taj način možemo imati dobru kontrolu cijene / kvalitete i datuma isporuke.
3. Imamo strog sustav kontrole kvalitete kako bi svaki radijator / kondenzator bio standardiziran.
4. Svi naši radijatori imaju veliku reputaciju na međunarodnom tržištu.
5. Koristite dobar materijal, sami izrađujemo cijev, peraju, plastični spremnik, matičnu, bočnu.
Dobra kvaliteta, bolja usluga za vas!
1. Visoka kvaliteta prema certifikatu ISO 9001, TS16949.
2. Visoka kvaliteta s konkurentnom cijenom: veća količina niža cijena.
3. Nizak MOQ, dobrodošao probno rješenje.
4. Brza isporuka.
5. Uzorak ili crtež kupaca su dobrodošli.
6. Marka i pakiranje kupaca su prihvatljivi.
7. 100% testiran prije slanja robe
Dobrodošli u posjet našoj tvornici, nadamo se da ćemo biti vaš stabilan partner! Evo kontaktnih podataka
Osoba za kontakt: Daisy Huang
Ured Tel: 0086-13710537051
Tvrtka: Guangzhou Kinga Auto dijelovi Industrija Proizvodnja Co, Ltd
Popularni tagovi: auto kondenzator za mitsubishi outlander 2003-2006 mr958462, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
