Osnovne informacije
Model NO .: KJ-15.055
Materijal kućišta: Aluminij
Potvrda: ISO9001, TS16949
Vrsta hlađenja tekućina: glikol
Radijator Temeljni Tip: Tube-fin
Hlađenje Brand tekućine: Great Wall
Prijevoz Pakiranje: Karton
Porijeklo: Kina
Komponenta: Radijator
Hladno Stil: Voda hlađeni
Struktura: Sealed vrsta
Radijator Tip: izravnim tok
Temperatura vode Tip senzora: Prebacivanje Tip
Zaštitni znak: Kinga
Specifikacija: 46,5 * 624
HS Šifra: 8708919000
Opis proizvoda
Nissan Tiida 2006 21460-QD500 automobilskih hladnjaka spremnika
Radijator Spremnik Describtion
| Proizvodnja Br. | KJ-15055 |
| Cartype | Nissan Tiida 2006 |
| POLOŽAJ | dno spremnika |
| TANK VELIČINA | 46 * 624mm |
| Outlet Veličina cijevi | promjer 46.5mm |
| Radijator veličina jezgre | PA 380 * 598 * 16mm |
Tehnički podaci
1. Auto radijator plastični spremnici
2. Plastični spremnik s Aluminijska jezgra
3. savršeni učinak
4. iskusni proizvođač
Naši modeli radijatora plastičnim spremnicima primjenjuju se sljedećim:
1. auto serija;
2. serija kamiona;
3. autobus serija;
4. serije traktor;
5. viličar, industrijski strojevi i genset.
Zašto biste trebali odabrati nas:
1.We više od 10 yeas iskustva na ovu temu.
2.We su pošteni dobavljača u China.You će uštedjeti više vremena, rada i rizik ako radite s nama.
3.We imaju dobru nakon-prodaja usluga
4.We su dobro obučeni i iskusni osoblje su odgovoriti na sve vaše upite
5.We imaju dobitak visok ugled među našim klijentima
6.Your poslovni odnos s nama će biti povjerljive bilo kojoj trećoj strani.

Kontaktirajte nas, molim te!
| Tvornica adresa | Guangcong cesta br: 18 Conghua Gospodarski Tehnika razvoj područja, Guangzhou, Guangdong, Kina |
| Zipe kod | 510900 |
| Osoba za kontakt | Kary On |
| tel | 0086-20-87815083 |
Ako ste zadovoljni s našom kvalitetom Nissan Tiida 2006 21460-qd500 spremnika auto hladnjaka, budite slobodni kontaktirati naše profesionalne i iskusne proizvođača. Veleprodajna usluga, dobro nakon-prodaja usluga i brza dostava je također ponudila.
Popularni tagovi: Nissan Tiida 2006 21460-QD500 auto spremnik hladnjaka, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta

