FORD FIESTA MT AUTO RADIJATORI
detalji o proizvodu
1. Struktura: Aluminijska jezgra, plastični spremnik, radijatorski spojnik
2.Materija: Aluminij visokog stupnja, cijev je izvrsna Zračna čvrstoća i otpornost otpora jezgre.
3. Visoki prijenos topline, vrhunska otpornost na koroziju i vlažnost.
Specifikacije stavke
| Broj proizvođača | KJ- 31027 |
| Vrsta automobila | FORD FIESTA MT |
| Temeljni materijal | aluminijum |
| Materijal spremnika | plastika |
| Prijenos | MT |
| Debljina | 26 mm |
| Veličina jezgre | 500 x 378 x 26 mm |
| Veličina spremnika | 48/48 * 405 mm |
| Veličina kartona | 705 * 135 * 500mm |
O KINGI
1.KINGA je gotovo najveća tvornica radijatora i kondenzatora u Južnoj Kini koja je robu isporučila na više od 20 godina.
2. KINGA ima radiator / kondenzator / plijesan / odbora punching / tank injekcije radionica.Tako možemo imati dobru kontrolu na cijenu / kvalitetu i datum isporuke.
3. Imamo strogi sustav kontrole kvalitete kako bismo svako radijator / kondenzator standardizirali.
4. Svi naši radijatori imaju veliku reputaciju na međunarodnom tržištu.
5. Koristite dobar materijal, mi proizvodimo cijev, fin, plastični spremnik, majka baord, bočna strana sebe.
Popularni tagovi: ford fiesta mt auto radijatori, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
