AUTO CAR ALUMINUM RADIJATOR ZA HYUNDAI IX35 10 - MT
Opis proizvoda
| Prijava za kartir | HYUNDAI IX35 10 - MT |
| OEM | 25310-2S000 |
| Temeljni materijal | aluminijum |
| Materijal spremnika | plastika |
| Postupak | Tvrdo lemljenje |
| Vrsta jezgre radijatora | Tube-fin |
| Materijal | Aluminijska jezgra / plastični spremnik |
| Veličina jezgre | PA 635 * 478 * 16/26 mm |
| Debljina | 16 / 26mm |
| Veličina spremnika | 46,5 * 46,5 * 490 mm |
| Veličina kartona | 880 x 110 x 590 mm |
| HS kod | 8708911000 |
| Uvjeti cijena | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Uvjeti plaćanja | TT 30% depozit, 70% u odnosu na B / L primjerak |
| garancija | 12 mjeseci |
| Vrsta paketa | EPE prostirke unutar, vakuumska ambalaža, Bubble bags, others |
| Izvozna tržišta | Globalno |
| potvrda | ISO9001 / TS16949 |
Značajke
1. Materijali: aluminij i plastika, zavojne cijevi s omjerom frekvencije
2. Visoki prijenos topline, superiorna otpornost na koroziju i vlagu
3. Izvrsna otpornost na zračnost i tlak u jezgri
4. Visoka kvaliteta, konkurentna cijena, najbolja usluga.
O nama
Guangzhou Kinga Autoparts Industrija Proizvodnja Co, Ltd je specijalizirana za istraživanje, projektiranje i
proizvodnja auto radijatori, kondenzatori, grijanje, intercool, spremnici za vodu i ostali dijelovi pribora, itd
koji se nalazi u Conghua području Guangzhou City, Guangdong Province. Tvrtka je izgradila auto radijator
radionica, radionica za ubrizgavanje spremnika vode i pečat radionica, skladište, modling otvaranje
radionica ... Dostupne Auto radijatorske stavke: 36 serije više od 5000 predmeta.


Popularni tagovi: auto aluminijski radijator za hyundai ix35 10 - mt, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
