ALUMINIJ PLASTIČNI RADIJATOR ZA HYUNDAI TERRACAN 2.5 TD 01 - MT
Opis proizvoda
| Prijava za kartir | HYUNDAI TERRACAN 2.5 TD 01 - MT |
| Temeljni materijal | aluminijum |
| Materijal spremnika | plastika |
| Vrsta jezgre radijatora | Tube-fin |
| Materijal | Aluminijska jezgra / plastični spremnik |
| Veličina jezgre | PA 510 * 568 * 32/40 mm |
| Debljina | 32/40 mm |
| Veličina spremnika | 62/62 * 571 mm |
| Veličina kartona | 640 * 130 * 660 mm |
| HS kod | 8708911000 |
| Uvjeti cijena | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Uvjeti plaćanja | TT 30% depozit, 70% u odnosu na B / L primjerak |
| garancija | 12 mjeseci |
Naša služba
1) Velika produktivnost: 140.000 komada mjesečno
2) OEM usluge: Mi možemo pružiti OEM servis het izmjenjivači potpuno prema customer'requirement, alsoprint logotip prema zahtjevima kupaca
3) Brz odgovor na vaše potrebe: Mi ćemo odgovoriti u roku od 24 sata nakon što primimo vam pismo. Ako imate hitnu stvar, dobrodošli da nas nazovete.
4) Najučinkovitija usluga, najbolja kvaliteta i izvrsna reputacija

Popularni tagovi: aluminijska plastična radijator za hyundai terracan 2.5 td 01 - mt, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
