TOYOTA CROWN 92 - 96 JZS133 MT AUTO RADIJATORI
Stavka Uvod
| Broj proizvođača | KJ-12070 |
| Vrsta automobila | TOYOTA CROWN 92 - 96 JZS133 MT |
| Veličina jezgre | PA 425 * 648 * 16/26 mm |
| Debljina jezgre | 16 / 26mm |
| Prijenos | MT |
| Veličina spremnika | 48/48 * 678 mm |
| Materijal | Aluminijska jezgra, Plastični spremnik |
| Pakiranje | Kao zahtjev kupaca |
| Boja | Srebro |
| Naziv robne marke | TOYOTA |
| warrantly | 12 mjeseci |
Tvrtka kratko
INGA je prvi put osnovana kao trgovačko poduzeće za auto dijelove, uključujući radijator i kondenzator 1993., a 2003. godine izgrađeno je fakultet. Od tada KINGA se fokusira na razvoj i proizvodnju auto radija i kondenzatora 14 godina.
Najprije žeđajući za kreditom, zajedno s inovacijama i revolucijom, tvrtka Kinga registrira svoje vlastite pravne marke: KINGA VVO. Kao jaka i profesionalna tvrtka, KINGA uvijek ima iskrenost uspostaviti dugoročni i uzajamno korisni poslovni odnos s kupcima.
S razvojem ekonomske globalizacije tvrtka KINGA nastoji dobro organizirati tržište i učinit će bolje i bolje.

Popularni tagovi: toyota kruna 92 - 96 jzs133 mt auto radijatori, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
