HYUNDAI SONATA 05 MT AUTO RADIJATORI
Stavka Uvod
| Broj proizvođača | KJ-21062 |
| Vrsta automobila | HYUNDAI SONATA 05 MT |
| Veličina jezgre | 635 * 478 * 26 mm |
| Debljina jezgre | 26 mm |
| Prijenos | MT |
| Veličina spremnika | 46,5 / 46,5 * 490 mm |
| Materijal | Aluminijska jezgra, Plastični spremnik |
| Pakiranje | Kao zahtjev kupaca |
| Boja | Srebro |
| Naziv robne marke | HYUNDAI |
| warrantly | 12 mjeseci |
Zašto nas odabrati?
1. Razni i fleksibilni
Kao vodeća tvrtka za auto dijelove, imamo puno dijelova za Njemačku, japanske i kineske marke, uključujući radijatore, kondenzatore, intercool, grijač i ostali pribor ... itd. surađujemo dobre dobavljače u Kini, koji svojim klijentima mogu isporučiti proizvode visoke kvalitete, uzorci su dostupni.
2. Razumna cijena
Mi uvijek citiramo najbolju cijenu s kvalitetnim proizvodima za našu tvrtku, za dugoročne poslovne retaions.
3. Kvaliteta se može osigurati
Odaberite dobru sirovinu, sve vrste naših proizvoda kroz Strict kontrolu kvalitete ili test jedan po jedan prije shippment, kvaliteta može biti sigurni.
Popularni tagovi: hyundai sonata 05 mt auto radijatori, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
