1988. TOYOTA HILUX RADIJATOR
detalji o proizvodu
| Broj proizvođača | KJ-12504 |
| Veličina jezgre | 475 * 508 * 32/36/48 mm |
| Debljina jezgre | 32/36/48 mm |
| Vrsta automobila | 4 RUNNER 3.0i'85-AT HILUX 3.0i'88- AT |
| Veličina spremnika | 65/65 * 529 mm |
| Materijal spremnika | Plastični / aluminijski |
| Temeljni materijal | aluminijum |
| Naziv robne marke | Toyota |
| warrantly | 12 mjeseci |
Pakiranje i dostava
1. Svi proizvodi su odvojeno pakiranje, obično kupljeni dijelovi se pakiraju s radijatorima.
2. Koristite EPE, pjene i kartonske kutije za pakiranje i zaštitu sigurnosti pri transportu proizvoda koji ne podliježu trošenju.
3. Prema zahtjevima kupaca.
4. Ako želite bilo koji radijatori, Bez obzira na veličinu, marku i primjenu, pls reći nam.
O NAMA
Guangzhou Kinga Autoparts Manufacture Co, doo je profesionalna visokih performansi tvornica auto dijelova, mi
osnovan 2003. godine, a uglavnom su namijenjeni radijatorima, međuspremnicima, hladnjacima za ulje, adapteri za dodatnu opremu za automobile.
Popularni tagovi: 1988 toyota hilux radijator, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
