1987-1991 TOYOTA CAMRY RADIJATOR
Pojedinosti o proizvodu Za 1987-1991 TOYOTA CAMRY RADIATOR
| Broj proizvođača | KJ-12003 |
| Veličina jezgre | 325 * 688 * 16/26 mm |
| Debljina jezgre | 16 / 26mm |
| Vrsta automobila | TOYOTA CAMRY'87-91 VZV21 AT |
| Veličina spremnika | 48/48 * 717 mm |
| Materijal spremnika | Plastični / aluminijski |
| Temeljni materijal | aluminijum |
| Naziv robne marke | Toyota |
| warrantly | 12 mjeseci |
Značajka za 1987-1991 TOYOTA CAMRY RADIJATOR
1. visoku kvalitetu i cijenu tvornice
2.Safe pakiranje i brzu isporuku
3.Advanced oprema za testiranje
4.Perfect praćenje usluge
Pakiranje i dostava
1. Svi proizvodi su odvojeno pakiranje, obično kupljeni dijelovi se pakiraju s radijatorima.
2. Koristite EPE, pjene i kartonske kutije za pakiranje i zaštitu sigurnosti pri transportu proizvoda koji ne podliježu trošenju.
3. Prema zahtjevima kupaca.
4. Ako želite bilo koji radijatori, Bez obzira na veličinu, marku i primjenu, pls reći nam.
O NAMA
Guangzhou Kinga Autoparts Manufacture Co, doo je profesionalna visokih performansi tvornica auto dijelova, mi
osnovan 2003. godine, a uglavnom su namijenjeni radijatorima, međuspremnicima, hladnjacima za ulje, adapteri za dodatnu opremu za automobile.
Popularni tagovi: 1987-1991 TOYOTA CAMRY RADIATOR, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
