RAZVIJENJENO ALUMINIJSKI RADIJATOR TOYOTA LEXUS 95 - 99 RX300 AT
Opis proizvoda
| Prijava za kartir | SUZUKI 2005 ESCUDO / GRAND VITARA AUTOMATSKO |
| OEM | 17700-65J10 |
| Temeljni materijal | aluminijum |
| Materijal spremnika | plastika |
| Postupak | Tvrdo lemljenje |
| Vrsta jezgre radijatora | Tube-fin |
| Materijal | Aluminijska jezgra / plastični spremnik |
| Veličina jezgre | PA 450 * 688 * 16 / 26mm |
| Hladnjak ulja | Promjer 22 x 350 mm |
| Debljina | 16 / 26mm |
| Veličina spremnika | 48/48 * 717mm |
| Veličina kartona | 770 * 110 * 640mm |
| HS kod | 8708911000 |
| Uvjeti cijena | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Uvjeti plaćanja | TT 30% depozit, 70% u odnosu na B / L primjerak |
| garancija | 12 mjeseci |
| Vrsta paketa | EPE prostirke unutar, vakuumska ambalaža, Bubble bags, others |
| Izvozna tržišta | Globalno |
| potvrda | ISO9001 / TS16949 |
Značajke
1. Materijali: aluminij i plastika, zavojne cijevi s omjerom frekvencije
2. Izvrsna nepropusnost zraka i otpor tlaka u jezgri
3. Visoki prijenos topline, superiorna otpornost na koroziju i vlagu
4. Visoka kvaliteta, konkurentna cijena, najbolja usluga.
Tvrtka kratko
GUANGZHOU KINGA AUTOPARTS INDUSTRIJA PROIZVODNJA CO
Mi smo profesionalni dobavljač auto dijelova u Guangzhou, Kina. Specijalizirani smo za veleprodaju i
izvoz auto dijelova za više od 14 godina. Mi uglavnom proizvodimo auto dijelovi radijator, kondenzator, grijač i
intercool za kineske automobile, japanske automobile i korejske automobile, europski automobil ..... Naši se proizvodi izvoze widly na
Bliskom Istoku, Jugoistočnoj Aziji, Južnoj Americi, Africi, Istočnoj Europi, Australiji i drugim područjima.


Popularni tagovi: topljivi aluminijski radijator toyota lexus 95 - 99 rx300 at, proizvođači, veleprodaja, kvaliteta
